Chcesz mieć lepiej płatną posadę i szerokie grono klientów?

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Przyjdź na szkolenia sep

Chcesz mieć lepiej płatną posadę i szerokie grono klientów? Nie daj się przegonić konkurencji! Zdobywaj wciąż nowe umiejętności. Zainwestuj w szkolenia SEP, a pieniądze szybko ci się zwrócą. Stowarzyszenie SEP wymyśliło kursy dla osób z trzech specjalizacji. Program G1 elektryczny dotyczy wiedzy w zakresie urządzeń elektrotermicznych, zespołów prądotwórczych, czy chociażby sieci i instalacji o różnym napięciu. Natomiast w grupie G2 energetycznej poznasz interesujących informacji o działaniu ssaw, dmuchaw, turbin parowych i wodnych, jak również pieców przemysłowych. Szkolenia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą ci z kolei na eksploatację i dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy też przemysłowych odbiorników paliw. Zdobywając Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne z wymienionych wcześniej tematów, jawisz się solidniejszy dla klientów, a oprócz tego masz przewagę w trakcie rekrutacji u nowego pracodawcy.

Jak dokonać zapisu na szkolenia SEP? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mieć wtedy możliwość zarezerwować najlepiej pasujący ci termin. Na szkolenie musisz przeznaczyć tylko jeden dzień. Kursy SEP trwają 4 h zegarowe, a bezpośrednio po nich przystępujesz do egzaminu ustnego. Nie obawiaj się jednak, że go oblejesz. Nasi nauczyciele, mający duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, wyjaśnią ci dokładnie każdy temat, o który może zadać pytanie Komisja Kwalifikacyjna. Na kursie materiał będzie przedstawiany na prostych slajdów multimedialnych, a oprócz tego dostaniesz dodatkowe notatki. Pragnąc jak najwcześniej otrzymać uprawnienia SEP na dyplomie, ureguluj wpłatę bezpośrednio po przeprowadzonym egzaminie. Dzięki temu zostaną ci one wydane już po jednym dniu. Z pozostałych spraw formalnych pamiętaj jeszcze tylko o zabraniu ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

Stowarzyszenie SEP stworzyło http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ swoje punkty w ponad dwudziestu dużych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Zielona Góra, Bydgoszcz, Kielce czy Wrocław. Czekamy tam na ciebie w w nowoczesnych salach wykładowych, ze świetnym sprzętem. Jeżeli jednak nie masz sposobności do nas dojechać, to w takim przypadku mamy dla ciebie genialną wiadomość, która na pewno cię uraduje. O uprawnienia SEP możesz się ubiegać także prywatnie. Wystarczy, że wskażesz nam adres swojej firmy, a my zorganizujemy tam dla ciebie kurs zamknięty. Nasza propozycja skierowana jest też do osób jedynie anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.

Nie wahaj się. Zapisz się na kursy sepowskie, przejdź przez egzamin i bądź ambitniejszy od swojej konkurencji.